LH 6-11 URTE

2015-16 IKASTURTEA - LEHEN HEZKUNTZA (6-11 urte)
 
LH OROKORRA
 
09:00-11:00   Klaseak
11:00-11:30   Jolastordua
11:30-12:30   Klaseak
12:30-14:00   Bazkaria/Jostaldia
14:00-16:00   Klaseak
LH JANTOKIA
 
12:45   LH 1-2
13:15   LH 3-4
13:30   LH 5-6
 
 
NOTA BANAKETA
 
1.Hiruhilabetekoa   Abenduak 18
2.Hiruhilabetekoa   Martxoak 18
3.Hiruhilabetekoa   Ekainak 23
 
 
 
ETAPAKO TUTOREAK
LH 1.A - Marije Olamendi molamendi@anderdeuna.eus
LH 1.B - Izaskun Uriarte iuriarte@anderdeuna.eus
 
LH 3.A - Eneko Fernandez eneko@anderdeuna.eus
LH 3.B - Urtzi Fernandez urtzi@anderdeuna.eus   
 
LH 5.A - "Tatxen" Mugica tatxen@anderdeuna.eus 
LH 5.B - Marisol Atxurra matxurra@anderdeuna.eus 
LH 5.C - Orkatz Martin orkatz@anderdeuna.eus
LH 2.A - Edoia Ugalde edoia@anderdeuna.eus
LH 2.B - Idoia Mentxaka idoia@anderdeuna.eus
 
LH 4.A - Miren Aristegi miren@anderdeuna.eus
LH 4.B - Marilu Roman marilu@anderdeuna.eus
LH 4.CIratxe Pinedo iratxe@anderdeuna.eus
 
LH 6.A - Lander Iturburu lander@anderdeuna.eus
LH 6.B - Itziar Mardaras imardaras@anderdeuna.eus
Etapako gainerako irakasleak:
* Endika Guarrotxena endika@anderdeuna.eus
* Lucy Santamaria lucy@anderdeuna.eus
* Marisol Zallo mzallo@anderdeuna.eus
* Guillermo Meabe guillermo@anderdeuna.eus
* Jagoba Pereda jpereda@anderdeuna.eus
Orientazio Departamentua:
* Aitziber Barbarias aitziber@anderdeuna.eus
* Aiara Murga aiara@anderdeuna.eus
* Ane Trueba ane@anderdeuna.eus
 

GURASOEN BATZARRAK

1. mailak   2015/??/??
2. mailak   2015/??/??
3. mailak   2015/09/22
4. mailak   2015/10/22
5. mailak   2015/10/08
6. mailak   2015/09/16
+ Bigarren batzar baterako deialdia otsaila aldera finkatuko da.
+ Tutorearekin elkarrizketatzeko ohar baten bidez, posta elektronikoz edo zuzenean berari jakinarazi.
 
 
IKASTURTEKO IRTEERAK
1. maila   Orio (Gipuzkoa) 2016ko ekainak 6, 7 eta 8.
2. maila   Orio (Gipuzkoa) 2016ko ekainak 6, 7 eta 8.
3. maila   Lekeitio (Bizkaia) 2016ko martxoak 9, 10 eta 11.
4. maila   Dima (Bizkaia) 2016ko ekainak 1, 2 eta 3.
5. maila   Zuhatza (Araba) 2016ko ekainak 7, 8 eta 9.
6. maila   Lesaka (Nafarroa) 2016ko ekainak 8, 9 eta 10.