LH 6-11 URTE

2017-18 IKASTURTEA - LEHEN HEZKUNTZA (6-11 urte)
 
LH OROKORRA
 
09:00-11:00   Klaseak
11:00-11:30   Jolastordua
11:30-12:30   Klaseak
12:30-14:00   Bazkaria/Jostaldia
14:00-16:00   Klaseak
LH JANTOKIA
 
12:45   LH 1-2
13:15   LH 3-4
13:30   LH 5-6
 
 
NOTA BANAKETA
 
1.Hiruhilabetekoa   Abenduak 22
2.Hiruhilabetekoa   Martxoak 23
3.Hiruhilabetekoa   Ekainak 22
 
 
 
ETAPAKO TUTOREAK
LH 1.A - Marije Olamendi molamendi@anderdeuna.eus
LH 1.B - Izaskun Uriarte iuriarte@anderdeuna.eus
 
LH 3.A - Eneko Fernandez eneko@anderdeuna.eus
LH 3.B - Urtzi Fernandez urtzi@anderdeuna.eus   
 
LH 5.A - Imanol Agirre imanol@anderdeuna.eus 
LH 5.B - "Tatxen" Mugica tatxen@anderdeuna.eus 
 
LH 2.A - Edoia Ugalde edoia@anderdeuna.eus
LH 2.B - Idoia Mentxaka idoia@anderdeuna.eus
 
LH 4.A - Miren Aristegi miren@anderdeuna.eus
LH 4.B - Marilu Roman marilu@anderdeuna.eus
 
LH 6.A - Itziar Mardaras imardaras@anderdeuna.eus
LH 6.B - Yaiza Novo yaiza@anderdeuna.eus
LH 6.C - Lander Iturburu lander@anderdeuna.eus
Etapako gainerako irakasleak:
* Gorputz hezkuntza: Endika Guarrotxena endika@anderdeuna.eus
     Ordezkoa: Markel Guarrotxena markel@anderdeuna.eus
* Gorputz hezkuntza eta matematika: Orkatz Martin orkatz@anderdeuna.eus
* Gaztelania: Iratxe Pinedo iratxe@anderdeuna.eus
* Erlijioa: Marisol Zallo mzalloetxebarria@anderdeuna.eus
* Ingelera: Jagoba Pereda jpereda@anderdeuna.eus
* Musika: Marisol Atxurra matxurra@anderdeuna.eus    
Ordezkoa: Usoa Durañona usoa@anderdeuna.eus
 
Orientazio Departamentua:
* Aitziber Barbarias aitziber@anderdeuna.eus
* Aiara Murga aiara@anderdeuna.eus
     Ordezkoa: Arrate Sarriegi arrate@anderdeuna.eus
* Idoia gomez igomez@anderdeuna.eus
 
+ Tutorearekin elkarrizketatzeko ohar baten bidez, posta elektronikoz edo zuzenean berari jakinarazi.
 
 
IKASTURTEKO IRTEERAK
1. maila   Barria (Araba) 2018ko ekainak 11, 12 eta 13.
2. maila   Barria (Araba) 2018ko ekainak 11, 12 eta 13.
3. maila   Lekeitio (Bizkaia) 2018ko ekainak 13, 14 eta 15.
4. maila   Lekeitio (Bizkaia) 2018ko ekainak 6, 7 eta 8.
5. maila   Zuhatza (Araba) 2018ko ekainak 11, 12 eta 13.
6. maila   Lesaka (Nafarroa) 2018ko ekainak 13, 14 eta 15.