DBH 3-4

2015-16 IKASTURTEA - DBH 2. ZIKLOA (14-15 urte)

 
 
DBH 2. Zikloa (DBH 3-4)
08:00-10:45   Klaseak
10:45-11:15   Atsedenaldia
11:15-12:10   Klasea
12:10-13:10   Bazkalordua
13:10-15:00   Klaseak
 
 
Taldeak eta tutoreak
DBH 3.A - Jon Gurutz Arregi jon@anderdena.eus  
DBH 3.B - Ibon Zubiaur ibon@anderdeuna.eus
DBH 4.A - Inge Uriarte inge@anderdeuna.eus
DBH 4.B - Olatz Bujanda obujanda@anderdena.eus
Zikloko gainerako irakasleak:
* Maite Diego maite@anderdeuna.eus
* Ander Rementeria ander@anderdeuna.eus
* Sabin Ibazeta sabin@anderdeuna.eus
* Gorka Agirremota gorka@anderdeuna.eus
* Josune Rotaetxe josune@anderdeuna.eus
* Olatz Escudero oescudero@anderdeuna.eus
* Jagoba Saez de Gorbea jagoba@anderdeuna.eus
* Galder Izaola galder@anderdeuna.eus
* Lucy Santamaria lucy@anderdeuna.eus
* Aintzane Altube aintzane@anderdeuna.eus
* Nerea Pujana npujana@anderdeuna.eus
* Izaskun Ibañez izaskun@anderdeuna.eus
Etapako arduraduna: Mitxelko Uranga mitxelko@anderdeuna.eus
Ikasketa burua: Sabin Ibazeta sabin@anderdeuna.eus
 
Ebaluazio datak
1. ebaluazioa
2. ebaluazioa
3. ebaluazioa
Ez-ohiko azterketak
Txosten banaketa
2015eko Abenduak 3
2016ko Martxoak 10
2016ko Ekainak 9
2016ko Ekainak 17-20-21
2016ko Ekainak 28
 
Gurasoen Batzarrak
 
DBH 3 maila   2015/09/17 Osteguna   17:00etan
DBH 4 maila   2015/09/17 Osteguna   17:00etan
+ Guraso batzarrean zehaztuko da noiz eta nola burutuko diren guraso eta tutorearen arteko elkarrizketak.
+ Halere, tutorearekin elkarrizketu nahi izanez gero, ohar baten bidez, posta elektroniko edo zuzenean berari jakinarazi.