DBH 3-4

2017-18 IKASTURTEA - DBH 2. ZIKLOA (14-15 urte)

 
 
DBH 2. Zikloa (DBH 3-4)
08:00-09:50   Klaseak
09:50-10:20   Atsedenaldia
10:20-12:10   Klaseak
12:10-12:40   Atsedenaldia
12:40-14:30   Klaseak
14:30-15:00   Bazkalordua eta etxera
 
Taldeak eta tutoreak
DBH 3.A - Olatz Bujanda obujanda@anderdena.eus
DBH 3.B - Olatz Sánchez osanchez@anderdeuna.eus
DBH 3.C - Aiala Yubero aiala@anderdeuna.eus
DBH 4.A - Lucy Santamaria lucy@anderdeuna.eus
DBH 4.B - Izaskun Ibañez izaskun@anderdeuna.eus
 
Zikloko gainerako irakasleak:
* Maite Diego maite@anderdeuna.eus
* Ander Rementeria ander@anderdeuna.eus
* Sabin Ibazeta sabin@anderdeuna.eus
* Gorka Agirremota gorka@anderdeuna.eus
* Jose Lertxundi jose@anderdeuna.eus
* Marisol Atxurra matxurra@anderdeuna.eus
     Ordezkoa: Usoa Durañona usoa@anderdeuna.eus
* Jagoba Saez de Gorbea jagoba@anderdeuna.eus
* Galder Izaola galder@anderdeuna.eus
Inge Uriarte inge@anderdeuna.eus
Eztizen Portillo eztizen@anderdeuna.eus
* Nerea Pujana npujana@anderdeuna.eus
* Alberto Sánchez alberto@anderdena.eus  
 
Etapako arduraduna: Jon Gurutz Arregi jon@anderdeuna.eus
Ikasketa burua: Sabin Ibazeta sabin@anderdeuna.eus
Ebaluazio datak
 
1. ebaluazioa
2. ebaluazioa
3. ebaluazioa
Ohiko deialdia
Ez-ohiko deialdia
DBH 3
 
2017ko Abenduak 5
2018ko Martxoak 14
2018ko Ekainak 13
2018ko Ekainak 20
2018ko Ekainak 26
DBH 4
 
2017ko Abenduak 5
2018ko Martxoak 14
2018ko Ekainak 13
2018ko Ekainak 15
2018ko Ekainak 22
 
+ Halere, tutorearekin elkarrizketu nahi izanez gero, ohar baten bidez, posta elektroniko edo zuzenean berari jakinarazi.