DBH 1-2

2015-16 IKASTURTEA - DBH 1. ZIKLOA (12-13 urte)
 
 
DBH 1. Zikloa (DBH 1-2)
08:00-10:45   Klaseak
10:45-11:15   Atsedenaldia
11:15-12:10   Klasea
12:10-13:10   Bazkalordua
13:10-15:00   Klaseak
 
 
Taldeak eta tutoreak
DBH 1.A - Gorka Agirremota gorka@anderdeuna.eus 
DBH 1.B - Olatz Escudero oescudero@anderdena.eus
DBH 1.C - Janire Muñoz janire@anderdeuna.eus 
DBH 2.A - Galder Izaola galder@anderdeuna.eus
DBH 2.B - Jonan Bedialauneta jonan@anderdeuna.eus
 
Zikloko gainerako irakasleak:
* Nerea Pujana npujana@anderdeuna.eus
* Inge Uriarte inge@anderdeuna.eus
* Ziortza Ruiz ziortza@anderdeuna.eus
* Lorea Unibaso lorea@anderdeuna.eus
* Lander Iturburu lander@anderdeuna.eus
* Ander Rementeria ander@anderdeuna.eus
* Alberto Sánchez alberto@anderdeuna.eus
* Josune Rotaetxe josune@anderdeuna.eus
* Marisol Atxurra matxurra@anderdeuna.eus
* Jose Lertxundi jose@anderdeuna.eus
* Olatz Bujanda obujanda@anderdeuna.eus
 
Etapako arduraduna: Lorea Unibaso lorea@anderdeuna.eus
Ikasketa burua: Sabin Ibazeta sabin@anderdeuna.eus
 
Ebaluazio datak
1. ebaluazioa
2. ebaluazioa
3. ebaluazioa
Ez-ohiko azterketak
Txosten banaketa
2015eko Abenduak 3
2016ko Martxoak 10
2016ko Ekainak 9
2016ko Ekainak 17-20-21
2016ko Ekainak 28
 
Gurasoen Batzarrak
 
DBH 1 maila   2015/??/??
DBH 2 maila   2015/??/??
+ Guraso batzarrean zehaztuko da noiz eta nola burutuko diren guraso eta tutorearen arteko elkarrizketak.
+ Halere, tutorearekin elkarrizketu nahi izanez gero, ohar baten bidez, posta elektroniko edo zuzenean berari jakinarazi.
 
 
Proiektuak
 
Hizkuntza proiektua.
Euskaraz Bizi.
Eskola Agenda 21.
IKT berrikuntza.