DBH 1-2

2017-18 IKASTURTEA - DBH 1. ZIKLOA (12-13 urte)
 
 
DBH 1. Zikloa (DBH 1-2)
08:00-09:50   Klaseak
09:50-10:20   Atsedenaldia
10:20-12:10   Klasea
12:10-12:40   Atsedenaldia
12:40-14:30   Klaseak
14:30-15:00   Bazkalordua eta etxera
 
Taldeak eta tutoreak
DBH 1.A - Galder Izaola galder@anderdeuna.eus
DBH 1.B - Olatz Escudero oeskudero@anderdena.eus
DBH 1.C - Janire Muñoz janire@anderdeuna.eus 
DBH 2.A - Nerea Pujana npujana@anderdeuna.eus
DBH 2.B - Lorea Unibaso lorea@anderdeuna.eus
 
Zikloko gainerako irakasleak:
* Jonan Bedialauneta jonan@anderdeuna.eus
* Aiala Yubero aiala@anderdeuna.eus
* Ziortza Ruiz ziortza@anderdeuna.eus
* Gorka Agirremota gorka@anderdeuna.eus
* Ibai Baldelana ibai@anderdeuna.eus
* Sabin Ibazeta sabin@anderdeuna.eus
* Alberto Sánchez alberto@anderdeuna.eus
* Olatz Sánchez osanchez@anderdeuna.eus
* Marisol Atxurra matxurra@anderdeuna.eus
     Ordezkoa: Usoa Durañona usoa@anderdeuna.eus
* Jose Lertxundi jose@anderdeuna.eus
* Jon Arregi jon@anderdeuna.eus
Etapako arduraduna: Gorka Agirremota gorka@anderdeuna.eus
Ikasketa burua: Sabin Ibazeta sabin@anderdeuna.eus
 
Ebaluazio datak
1. ebaluazioa
2. ebaluazioa
3. ebaluazioa
Ohiko deialdia
Ez-ohiko deialdia
2017ko Abenduak 5
2018ko Martxoak 14
2018ko Ekainak 13
2018ko Ekainak 20
2018ko Ekainak 26
 
+ Tutorearekin elkarrizketu nahi izanez gero, ohar baten bidez, posta elektroniko edo zuzenean berari jakinarazi.