BATX 1-2

2017-18 IKASTURTEA - BATXILERGOA

 
1º Batxilergoa
Astelehenetik - Ostegunera
08:00-09:50   Klaseak
09:50-10:10   Atsedenaldia
10:10-12:00   Klaseak
12:00-12:25   Bazkalordua/Atsedenaldia
12:25-15:00   Klaseak
Ostirala
08:00-09:50   Klaseak
09:50-10:10   Atsedenaldia
10:10-12:00   Klaseak
12:00-12:25   Bazkalordua/Atsedenaldia
12:25-13:20   Klasea
2º Batxilergoa
Astelehenetik - Ostegunera
08:00-09:50   Klaseak
09:50-10:10   Atsedenaldia
10:10-12:00   Klaseak
12:00-12:25   Bazkalordua/Atsedenaldia
12:25-15:00   Klaseak
Ostirala
08:00-09:50   Klaseak
09:50-10:10   Atsedenaldia
10:10-12:00   Klaseak
12:00-12:25   Bazkalordua/Atsedenaldia
12:25-14:10   Klaseak
 
Taldeak eta tutoreak
BATX 1.A - Maite Diego maite@anderdeuna@eus
BATX 1.B - Mitxelko Uranga  mitxelko@anderdeuna.eus
BATX 2.A - Ana Martínez amartinez@anderdeuna.eus
BATX 2.B - Inge Uriarte inge@anderdeuna.eus
Zikloko gainerako irakasleak:
* Jose Lertxundi jose@anderdeuna.eus
* Lorea Unibaso lorea@anderdeuna.eus
* Galder Izaola galder@anderdeuna.eus
Jagoba Saenz de Gorbea jagoba@anderdeuna.eus
* Olatz Bujanda obujanda@anderdeuna.eus
* Ibon Zubiaur ibon@anderdeuna.eus
* Jon Gurutz Arregi jon@anderdeuna.eus
* Eztizen Portillo eztizen@anderdeuna.eus
* Sabin Ibazeta  sabin@anderdeuna.eus
* Ander Rementeria ander@anderdeuna.eus
Etapako arduraduna: Jon Gurutz Arregi  jon@anderdeuna.eus
Ikasketa burua: Sabin Ibazeta  sabin@anderdeuna.eus
Ebaluazio datak
1. ebaluazioa
2. ebaluazioa
3. ebaluazioa
Ohiko deialdia
Ez-ohiko deialdia
Azterketa astea
2017ko Azaroak 20-24
2018ko Otsailak 19-23
2018ko Maiatzak 2-8
2018ko Maiatzak 16-22
2018ko Ekainak 4-8
Notak
2017ko Abenduak 5
2018ko Martxoak 17-23
2018ko Maiatzak 11
2018ko Maiatzak 25
2018ko Ekainak 15
 
Selektibitatea
Ohiko deialdia
Ez ohiko deialdia
2018ko Ekainaren 6, 7, 8
2018ko Uztailaren 4, 5, 6
+ Halere, tutorearekin elkarrizketu nahi izanez gero, ohar baten bidez, posta elektroniko edo zuzenean berari jakinarazi.