BATX 1-2

2015-16 IKASTURTEA - BATXILERGOA

 
1º Batxilergoa
Astelehenetik - Ostegunera
08:00-10:45   Klaseak
10:45-11:10   Atsedenaldia
11:10-13:40   Klaseak
13:40-14:05   Bazkalordua/Atsedenaldia
14:05-15:00   Klasea
Ostirala
08:00-11:00   Klaseak
11:00-11:30   Atsedenaldia
11:30-14:30   Klaseak bukatu
14:30-15:00   Bazkalordua
 
2º Batxilergoa
Astelehena, Asteartea, Asteazkena
08:00-10:45   Klaseak
10:45-11:10   Atsedenaldia
11:10-13:40   Klaseak
13:40-14:05   Bazkalordua/Atsedenaldia
14:05-15:00   Klasea
Osteguna, Ostirala
08:00-11:00   Klaseak
11:00-11:30   Atsedenaldia
11:30-14:30   Klaseak bukatu
14:30-15:00   Bazkalordua
 
 
Taldeak eta tutoreak
BATX 1.A - Jagoba Saenz jagoba@anderdeuna.eus 
BATX 1.B - Ander Rementeria ander@anderdeuna.eus 
BATX 2.A - Maite Diego maite@anderdeuna@eus
BATX 2.B - Mitxelko Uranga  mitxelko@anderdeuna.eus
Zikloko gainerako irakasleak:
* Jose Lertxundi jose@anderdeuna.eus
* Lorea Unibaso lorea@anderdeuna.eus
* Galder Izaola galder@anderdeuna.eus
* Ana Martínez amartinez@anderdeuna.eus
* Aintzane Altube  aintzane@anderdeuna.eus
* Olatz Bujanda obujanda@anderdeuna.eus
* Ibon Zubiaur ibon@anderdeuna.eus
* Jon Gurutz Arregi jon@anderdeuna.eus
* Janire Muñoz janire@anderdeuna.eus
* Josune Rotaetxe josune@anderdeuna.eus
* Sabin Ibazeta  sabin@anderdeuna.eus
 
Etapako arduraduna: Mitxelko Uranga  mitxelko@anderdeuna.eus
Ikasketa burua: Sabin Ibazeta  sabin@anderdeuna.eus
 
Ebaluazio datak
1. ebaluazioa
2. ebaluazioa
3. ebaluazioa
Deialdi arrunta
Aparteko deialdia
2015eko Azaroak 18-24
2016ko Otsailak 17-23
2016ko Maiatzak 4-10
2016ko Maiatzak 23-27
2016ko Ekainak 13-17
 
Selektibitatea
Ohiko deialdia
Ez ohiko deialdia
2016ko Ekainaren 8, 9, 10
2016ko Uztailaren 6, 7, 8
 
Gurasoen Batzarrak
 
Batx 1. maila   2015/09/24 Osteguna
Batx 2. maila   2015/10/01 Osteguna
 
+ Guraso batzarrean zehaztuko da noiz eta nola burutuko diren guraso eta tutorearen arteko elkarrizketak.
+ Halere, tutorearekin elkarrizketu nahi izanez gero, ohar baten bidez, posta elektroniko edo zuzenean berari jakinarazi.